Klubová výstava BKB 2011
třída štěňat Akim Mabanga - Baby class Akim Mabanga
Akim Mabanga VN 1 - Very Promising 1
třída dorostu Chuoni Mwana Salasirian - Puppy class Chuoni Mwana Salasirian
Chuoni Mwana Salasirian VN1 - Chuoni Mwana Salasirian Very Promising 1
třída mladých Ayo Sunny Fellow - Youth class
třída mladých Ayo Sunny Fellow V1 CAJC - Youth class Ayo Sunny Fellow Excellent 1 J-CAC
třída mladých Badawi Kandali Santon VD2 - Youth class Badawi Kandali Santon Very Good 2
třída mladých Bango Ximbir Ewo VD3 - Youth class Bango Ximbir Ewo Very Good 3
mezitřída Akili Sunny Fellow, Old Legend's Faro, IQ Ekibondo, Zahleka Just Like My Mother - Intermediate class Akili Sunny Fellow, Old Legend's Faro, IQ Ekibondo, Zahleka Just Like My Mother
mezitřída Old Legend's Faro V1 CAC - Intermediate class Old Legend's Faro Excellent 1 CAC
mezitřída Akili Sunny Fellow V2, Res.CAC - Intermediate class Akili Sunny Fellow Excellent 2, Res.CAC
mezitřída IQ Ekibondo VD3 - Intermediate class IQ Ekibondo Very Good 3
mezitřída Zahleka Just Like My Mother D4 - Intermediate class Zahleka Just Like My Mother Good 4
třída otevřená Zahleka Zanzkrit - Open class Zahleka Zanzkrit
třída otevřená Abuluka Godogodo V1, CAC - Open class Abuluka Godogodo Excellent 1, CAC
třída otevřená Zahleka Zanzkrit V2, Res.CAC - Open class Zahleka Zanzkrit Excellent 2, Res.CAC
třída otevřená Aramis Adenike Belongo V3 - Open class Aramis Adenike Belongo Excellent 3
třída otevřená Anthony Devil Bohemia V4 - Open class Anthony Devil Bohemia Excellent 4
třída otevřená Gusto Ekibondo VD4 - Open class Gusto Ekibondo Very Good 4
třída vítězů Sternhimmels Jamais Vu - Winner class Sternhimmels Jamais Vu
třída vítězů Sternhimmels Jamais Vu V1, CAC - Winner class Sternhimmels Jamais Vu Excellent 1, CAC
třída vítězů Wordsworth Final Occassion V2, Res.CAC - Winner class Wordsworth Final Occassion Excellent 2, Res.CAC
třída pracovní Gambo Ekibondo - Working class Gambo Ekibondo
třída čestná Mutabaruga's Jimmy Cliff - Honorary class Mutabaruga's Jimmy Cliff
třída čestná Mutabaruga's Jimmy Cliff V1 - Honorary class Mutabaruga's Jimmy Cliff Excellent 1
třída veteránů Greasy Gui Ananty - Veteran class Greasy Gui Ananty
třída veteránů Greasy Gui Ananty V1, Nejlepší Veterán - Veteran class Greasy Gui Ananty Excellent 1, Best Veteran
boj o klubového vítězě-psi: Old Legend's Faro (mezitřída), Abuluka Godogodo (třída otevřená), Sternhimmels Jamais Vu (třída vítězů), Gambo Ekibondo (třída pracovní) - runners for Club winner: Old legend's Faro (Intermediate class), Abuluka Godogodo (Open class), Sternhimmels Jamais Vu (Winner class), Gambo Ekibondo (Working class)
Gambo Ekibondo V1, CAC, Klubový vítěz - Gambo Ekibondo Exc.1, CAC, Club Winner
fenky: třída štěňat Ashli Mabanga, Energy Endless Love Lis Glamur, Jasira Ekibondo - females Baby class: Ashli Mabanga, Energy Endless Love Lis Glamur, Jasira Ekibondo
třída štěňat Lis Glamur Energy Endless Love VN1 - Baby class Lis Glamur Energy Endless Love Very Promising 1
třída štěňat Jasira Ekibondo VN2 - Baby class Jasira Ekibondo Very Promising 2
třída štěňat Ashli Mabanga VN3 - Baby class Ashli Mabanga Very Promising 3
třída dorostu Chinja Maji Salasirian - Puppy class Chinja Maji Salasirian
třída dorostu Chinja Maji Salasirian VN1 - Puppy class Chinja Maji Salasirian Very Promising 1
třída mladých Cokou Xali Asthenia - Youth class Coukou Xali Asthenia
třída mladých Bowa Wonga Ewo - Youth class Bowa Wonga Ewo
třída mladých Bibie Salasirian, V1 CAJC - Youth class Bibie Salasirian Excellent 1 J-CAC
tříd mladých Cokou Xali Asthenia V2 - Youth class Cokou Xali Asthenia Excellent 2
mezitřída Ignatia Ekibondo, Iowa Ekibondo, Jua Hanáček - Intermediate class Ignatia Ekibondo, Iowa Ekibondo, Jua Hanáček
mezitřída Amanita Pantherina Tami's TamTamy - Intermediate class Amanita Pantherina Tami's TamTamy
mezitřída Ignatia Ekibondo V1 CAC - Intermediate class Ignatia Ekibondo Excellent 1, CAC
mezitřída Jua Hanáček V2, Res.CAC - Intermediate class Jua hanáček Excellent 2, Res.CAC
mezitřída Amanita Pantheiran Tami's TamTamy VD3 - Intermediate class Amanita Pantherina Tami's TamTamy Very Good 3
třída otevřená Agáta Beauty Soul - Open class Agáta Beauty Soul
třída otevřená Hanishan Rock The World V1 CAC - Open class Hanishan Rock The World Excellent 1 CAC
třída otevřená Ashlee Adenike Belongo V2, res.CAC - Open class Ashlee Adenike Belongo Excellent 2, Res.CAC
třída otevřená Cayamba Mayoko Lady Congo V3 - Open class Cayamba mayoko Lady Congo excellent 3
třída otevřená Anele Kandali Santon VD4 - Open class Anele Kandali Santon Very Good 4
třída otevřená Agáta Beauty Soul VD - Open class Agáta Beauty Soul Very Good
třída vítězů Ashanti Bakwe Abitibi, Hannah Ekibondo - Winner class Ashanti Bakwe Abitibi, Hannah Ekibondo
třída vítězů Hannah Ekibondo V1 CAC - Winner Class Hannah Ekibondo Excellent 1 CAC
třída vítězů Ashanti Bakwe Abitibi V2, Res.CAC - Winner class Ashanti Bakwe Abitibi Excellent 2, Res.CAC
třída pracovní Daboya Kwilu Lady Congo, Isoke Hanáček - Working class Daboya Kwilu Lady Congo, Isoke Hanáček
třída pracovní Daboya Kwilu Lady Congo V1 CAC - Working class Daboya Kwilu Lady Congo Excellent 1 CAC
třída pracovní Isoke Hanáček D - Working class Isoke Hanáček Good
třída čestná Fedora z Ticha Bantu - Honorary class Fedora z Ticha Bantu
třída čestná Fedora z Ticha Bantu V - Honorary class Fedora z Ticha Bantu Excellent
boj o Klubového vítězě-feny: Ignatia Ekibondo (mezitřída), Hanishan Rock The World (třída otevřená), Hannah Ekibondo (třída vítězů), Daboya Kwilu Lady Congo (třída pracovní) - runners for Club winner-female: Ignatia Ekibondo (Intermediate class), Hanishan Rock The World (Open class), Hannah Ekibondo (Winner class), Daboya Kwilu Lady Congo (Working class)
Hanah Ekibondo V1, CAC, Klubový vítěz - Hannah Ekibondo Exc.1, CAC, Club Winner
boj o BOBa: Gambo Ekibondo-KV, Greasy Gui Ananty V-BOB, Bibie Salasirian J-BOB, Hannah Ekibondo-KV - Runners for BOB: Gambo Ekibondo-Club winner, Greasy Gui Ananty-Best Veteran, Bibie Salasirian-Best Youth, Hannah Ekibondo-Club winner
Hannah Ekibondo V1, CAC, KV, BOB, BISS - Hannah Ekibondo Exc.1 CAC, Club Winner, BOB, BISS
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Klubová výstava BKB 2011

Popis

Club show of Basenji Club Bohemia 2011
judge Noel Baaser (D)

Období

5.6.2011

Statistiky

  • 287 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Využijte slevy v rámci akce Black Friday na všechny dárky!
S kódem: BF2021 Akce platí do 31. 12. 2021
Chci slevu
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Klubová výstava BKB 2011
Komentáře Přidat